Дні відкритих дверей у ДВНЗ ПДАБА

Порядок проведення

Для Вас, наші абітурієнти, для Ваших батьків і друзів проводяться екскурсії по академії. Невеликими групами Ви пройдете по нашій Alma mater і побачите деякі навчальні лабораторії та аудиторії, бібліотеку, обчислювальний центр, зал дипломного проектування і студентський інтернет-зал.

відділ розповість про наших унікальних міжнародних навчальних проектах.

У музеї Вам розкажуть історію створення і життя академії за більш ніж 80 річний період. (А витоки створення нашої академії сягають корінням ще в 19 століття).

Після екскурсії всі збираються в актовій залі академії (з ним Ви, напевно, вже знайомі по змаганнях КВК «КаВуН» в нашому місті).

В актовій залі відбудеться зустріч з ректором академії, деканами факультетів, секретаріатом приймальної комісії, головами предметних комісій.

Ректор академії Володимир Іванович Большаков розповість про переваги навчання в нашій академії, про перспективу подальшого працевлаштування та кар’єри.

Проректор з науково-педагогічної та соціально-економічної роботи Ігор Вікторович Рижков розповість про участь академії в міжнародних програмах в світлі вимог Європейського співтовариства в рамках Болонського процесу.

секретар приймальної комісії Юрій Іванович Захаров ознайомить Вас з Правилами прийому в цьому році.

Співробітники кафедр розкажуть про нові, перспективних спеціальностях, відкритих в нашому вузі: «Комп’ютерні науки » і « Метрологія » .

вверх