Дні відкритих дверей у ДВНЗ ПДАБА

20 січня 2018 року у ДВНЗ Придніпровська державна академія будівництва та архітектури відбудеться зустріч з ректором академії, деканами факультетів, секретаріатом приймальної комісії, головами предметних комісій.

Порядок проведення

Для Вас, наші абітурієнти, для Ваших батьків і друзів проводяться екскурсії по академії. Невеликими групами Ви пройдете по нашій Alma mater і побачите деякі навчальні лабораторії та аудиторії, бібліотеку, обчислювальний центр, зал дипломного проектування і студентський інтернет-зал.

Міжнародний відділ розповість про наші унікальні міжнародні навчальні проекти.

У музеї Вам розкажуть історію створення і життя академії за більш ніж 80 річний період. (А витоки створення нашої академії сягають корінням ще в 19 століття).

Ректор академії Володимир Іванович Большаков розповість про переваги навчання в нашій академії, про перспективу подальшого працевлаштування та кар’єри.

Проректор з науково-педагогічної та соціально-економічної роботи Ігор Вікторович Рижков розповість про участь академії в міжнародних програмах в світлі вимог Європейського співтовариства в рамках Болонського процесу.

Секретар приймальної комісії Юрій Іванович Захаров ознайомить Вас з Правилами прийому у 2018 році.

В рамках цього заходу ви зможете детально дізнатися про наші факультети і спеціальності, їх особливості та переваги, познайомитися з деканами та викладачами, а також задати всі Ваші питання.
Програма заходу:
10:45-11:00 — Реєстрація учасників
11:00-11:45 — Зустріч з керівництвом академії. Загальне ознайомлення з факультетами та спеціальностями. Особливості вступу до ВНЗ у 2018 році.
11:45-13:00 — Екскурсії по академії. Зустріч з деканами факультетів.
Запрошуємо всіх бажаючих!

 

вверх