Наукова діяльність

Доцент Шатов Сергій Васильович закінчив з відзнакою у 1974 р. механічний факультет Дніпропетровського інженерно-будівельного інституту (зараз ДВНЗ «ПДАБА») за спеціальністю «Будівельні машини та обладнання». У 1987 році захистив дисертацію на присудження наукового ступеня кандидата технічних наук в Московському автомобільно-дорожньому інституті. Тема дисертації: «Разработка и исследование параметров рабочих органов рыхлителей ступенчатого типа для разрушения мерзлых и прочных грунтов» (керівник – професор Хмара Л. А.). У 1990 р. отримав вчене звання доцент. Академік підйомно – транспортної академії наук України та академік Міжнародної академії безпеки життєдіяльності України.

Наукові спрямування

Створення машин та обладнання для проведення рятувальних і відновлюваних робіт при ліквідації наслідків техногенних аварій та стихійних лих, а також машин для розробки мерзлих та міцних ґрунтів.У вільний час: відпочинок та робота на дачі, заняття спортом (волейбол, плавання, гірські та бігові лижи).

khmara

Доктор технічних наук, професор,

шатов
сергій
васильович

Дисципліни

Комплексна механізація, автоматизація та механозабезпеченість будівництвапереглянути

Машини та обладнання для виконання рятувальних робітпереглянути

Гідравліка, гідро- та пневмоприводипереглянути

Дорожні машинипереглянути

Машини та обладнання для реконструкції будівельпереглянути

Контакти

Місцезнаходження

ДВНЗ ПДАБА, каб. 3004 (третій поверх)

Телефон:

вн. 3-73; міс. 47-12-39;

E-mail

shatovsv@yandex.ua

Трудова діяльність в академії

Працював у Дніпропетровському інженерно-будівельному інституті та Придніпровській державній академії будівництва та архітектури: інженером (1974 р), асистентом (1975-1988 рр.), з 1989 р. по сьогодні працює доцентом кафедри будівельних та дорожніх машин Державного вищого навчального закладу «Придніпровська державна академія будівництва та архітектури». У 2001-2008 рр. був завідувачем технічної кафедри в інституті безперервної фахової освіти Придніпровської державної академії будівництва та архітектури. З 1980 р. по 1983 р. навчався в очній аспірантурі. Працює над докторською дисертацією: «Наукові основи організаційно-технологічних рішень розбирання завалів зруйнованих будівель в екстремальних умовах». У співавторстві опублікував: 1 термінологічний словник, 125 наукових праць, має більше 220 авторських свідоцтв та патентів на винаходи, а також 6 закордонних патентів (США, Канада, Німеччина, Японія, Австралія, Франція). Має нагороди Виставки досягнень народного господарства СРСР та України (срібну та бронзові медалі). Винахідник СРСР.

вверх